logo
Slide thumbnail

POWIEDZ "TAK" Z GIACOMO CONTI

Przykładamy najwyższych starań by nasza kolekcja ślubna spełniała Wasze oczekiwania. W tym szczególnym dniu pragniemy dodać Wam pewności siebie i sprawić, że poczujecie się wyjątkowo, a Wasz wymarzony garnitur ślubny będzie wizualnym dopełnieniem najpiękniejszej chwili w życiu.

To, co czujesz, gdy zakładasz na siebie idealnie skrojony garnitur, to, co widzisz w oczach swojej Ukochanej i swoich bliskich, gdy Cię w nim widzą jest dla nas bezcenne.

Chcemy by każdy Pan Młody wkładając garnitur ślubny Giacomo Conti zrozumiał, że podjął jedyną trafną decyzję, stąd też przykładamy ogromną wagę do konsultacji z doradcą ślubnym, na które już teraz serdecznie Cię zapraszamy.

Luksusowe smokingi, surduty i fraki szyte na miarę, eleganckie garnitury ślubne, śnieżnobiałe koszule, skórzane buty wizytowe, spinki do mankietów, muchy, krawaty, poszetki – w tym wyjątkowym dniu ważne są szczegóły.

Pamiętaj, taki dzień zdarza się tylko raz w życiu, nie pozwól by coś zaburzyło jego harmonię.

Postaw na perfekcję
i lekkość stylu

EKSPERCI WIZERUNKU ŚLUBNEGO

Masz wątpliwości co do swojej ślubnej stylizacji? 

Nie wiesz jak dopasować garnitur do sylwetki i Towjego typu urody?

Może chciałbyś poznać najciekawsze trendy w modzie ślubnej?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

W salonach Giacomo Conti zatrudniamy Ekspertów Wizerunku, którzy przeszli profesjonalne szkolenia z zakresu doboru stylizacji zgodnie z typem kolorystycznym oraz sylwetką mężczyzny.

Rolą Ekspertów wizerunku jest udzielanie porad z zakresu doboru garderoby zgodnie z regułami panującymi w świecie mody męskiej, dopasowanych do Twojej sylwetki oraz typu urody.  

Ekspert Wizerunku stworzy dla Ciebie stylizacje zgodnie z Twoimi potrzebami, oraz w których będziesz czuł się komfortowo.

Jego celem jest zapewnienie kameralnej atmosfery w salonie, abyś w nieskrępowany sposób mógł skonsultować z nim wątpliwości dotyczące Twojego ubioru. Otrzymasz cenne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci samodzielnie tworzyć stylizacje dopasowane do Ciebie.